Zničené vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Zničené vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel A Alecca a poslední změna proběhla před 5 hodinami, 34 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520236
    A
    Alecca
    Účastník

    Holky a přemýšlela jste některá nebo máte prodloužené vlasy pomocí clip in? Jak byste je hodnotily, vylatí se si je pořídit?

  • #520063
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Já je mám z odbarvování a vlasy mám jemné, každopádně jsem navštívila kadeřnici, nedělala jsem to z domu sama. Používala jsem olaplex ale moc mi nevyhovovuje, proto hledám něco co mi pomůže a bude vyhovovat. 🙂

  • #520040
    A
    Andy2
    Účastník

    Ahoj záleží taky z čeho je máš tak zničené a to omezit – barvení, žehlení. Taky co používáš za produkty a jaký máš typ vlasů.

  • #519998
    h
    hancanov
    Účastník

    Já mám vlasy hodně zničené a fakt dost mi teď padají. Zkusila jsem všechno možné a nic mi nezabírá. Máte nějakou radu co je opravdu zaručená?

    • #520013
      j
      jancajanicka
      Účastník

      Přečti si tohle https://www.clinicalhair.cz/trichologicka-poradna/ byla jsem u nich na trichologickém vyšetření a konečně zjistili kde je problém a za pár měsíců jsem měla pokoj 🙂

      • #520026
        m
        michaela77
        Účastník

        Na Clinical hair & health jsem taky byla, byla jsem na pobočce v Brně a nebýt jich tak nevím co bych si počala..

  • #519990
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahojky, užíváš nějaké doplňky i zevnitř? To mi pomohlo na vlasy úplně nejvíc.

  • #519980
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Ahoj holky, mám strašně zničené vlasy, máte tipy co vám pomohlo? To nejhorší už ostříhané mám, děkuji.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist