Židle k PC

Femina.cz > Fóra > Bydlení > Židle k PC

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel d dana.y a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 1 týdnem.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519563
    d
    dana.y
    Účastník

    Já jsem koupila minulý rok židle za pár korun z https://t-zbozi.cz/ a jsem spokojená. Ale je fakt, že na ní netrávím 8 hodin denně- to bych asi vybírala jinak 😉

  • #519475
    A
    AndyBrandy
    Účastník

    Pokud můžu poradit, tak bych se těm zavedenejm obchoďákům vyhla obloukem. Dřív jsme tam taky kupovali, ale je to předraženej šunt (pardon za ty slova). My jsme kupovali ve specializovaném obchodu online.

    • #519488
      A
      Alecca
      Účastník

      Ahoj a můžeš mi doporučit nějaký dobrý e-hop? Já jsem v tom vyhledávání trochu analfabet.

      • #519500
        A
        AndyBrandy
        Účastník

        My jsme ho kupovali ne ezidle.cz Mají tam toho na výběr fakt hodně, tak na to mrkni. 🙂 Co se dodání týče, tak mají dopravu zdarma a nečekáš na to dlouho.

  • #519407
    A
    Alecca
    Účastník

    Hezký letní den. Kde se dá prosím pořídit nějaká kvalitní, nejlépe ergonimická židle, k počítači? Prošla jsem Sconto, Ikeu, Baumax. S ničím nejsem spokojená, respektive kvalita toho co nabízí je fakt děs popravdě.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist