Zahuštění vlasů doma

Femina.cz > Fóra > Krása > Zahuštění vlasů doma

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (17 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  Alice Hughes a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520095

    Alice Hughes
    Účastník

    Thankyou for this.I have been searching for it on chatgpt gratis but I found it here.

  • #519999
    h
    hancanov
    Účastník

    Mně teď vlasy hodně padají a zkoušela jsem různé doplňky a přípravky a marně. Nemáte tip co zaručeně pomůže?

    • #520027
      m
      michaela77
      Účastník

      Mně moc pomohli na téhle klinice https://www.clinicalhair.cz/ podívej se na to, jsou skvělí a opravdu se vyznají 😉

  • #519671
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, mohu se prosím taky zeptat? 🙂 Já mám krátké vlasy, mikádo a hledám metodu, jak si vlasy hezky upravit, hlavně, aby měly objem 🙂 No, napadlo mě, že bych si koupila horkovzdušný kulmofén. Je na to vhodný? Jakou značku byste třeba doporučily?

    • #519919
      D
      Deniska11
      Účastník

      Záleží jaký máte budget – já nedám dopustit na Dyson, mám odsud tento – https://www.notino.cz/dyson/airwrap-complete-long-hs05-prussian-blue-rich-copper-kulmofen/p-16218218/?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwrKu2BhDkARIsAD7GBovq-2jJ9XL7lq8qXSQkc1hLcsiq97lCKm68Y0G_xjMK2PRacdNT-YoaAtTdEALw_wcB. A nedá se to srovnat, vlasy perfektně drží i bez tužidla a jsou více lesklé. :)))

    • #519913
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Perfektní je tato kulma Freylish® 4 in 1 Ionic Brush. Je to vlastně horkovzdušný fén a je skvělý 🙂 Na styling je to ten nejlepší pomocník, jaká jsem si mohla pořídit 🙂

  • #519644
    S
    Sstrakata
    Účastník

    A jakou metodu jste zvolila? Jo, a kolik balení je dobré objednat, aby pokryly celou hlavu?

    • #519682
      b
      bibuska1504
      Účastník

      Já Micro ring. Tady tyhle https://www.clip-vlasy-levne.cz/vlasy-na-micro-ring-easy-loop-remy-aaa-40cm-evropskeho-typu/167-vlasy-pro-metodu-micro-ring-easy-loop-easy-ring-micro-loop-40cm-svetle-hnede.html. S tím balení záleží, jak husté vlasy mít chceš. Lepší je objednat víc a kdyžtak ti zbyde na příště. Já si brala dvě balení a použila jsem zhruba jedno a půl a vlasy mám hezky husté.

  • #519341
    e
    eva.zaleskA1
    Účastník

    Já nad nimi přemýšlím, ale pořád váhám… Co když se netrefím do odstínu? A taky nevím, jestli o vlásky musím nějak speciálně pečovat? Nějaké přípravky a tak?

    • #519358
      P
      Petran.
      Účastník

      Já nic speciálního nepoužívám, prostě běžnou kosmetiku jako pro mě. Vlásky jsem už i barvila, žehlila, kulmovala a pořád jsou hezké.

  • #519327
    S
    Samnionka
    Účastník

    Zdravím, já jsem už skoro půl roku spokojená s clip in pásky a vypadá to fakt dobře. Aplikace je snadná a vlasy jsou lidské, takže přirozené. Navíc si je můžete i nakulmovat, což je super. Mám je z hotstyle.cz.

    • #519435
      H
      Hanička45
      Účastník

      Taky z tohoto e-shopu mám clip in vlasy a jsou perfektní. Hlavně mají lidské vlasy, takže se dají vyžehlit nebo nakulmovat, což je super.

      • #519452
        M
        MájinkaS
        Účastník

        Holky, taky u nich nakoupím – mě by se líbilo, kdybych měla vlasy delší a hustší a super je, že mají na výběr hodně odstínů a mají lidské vlasy.

  • #519300
    D
    Danusina
    Účastník

    Za mě jsou na to nejlepší clip-in a nebo tape-in metoda.

  • #519284
    A
    Alecca
    Účastník

    Já mám vlásky zas od Clip-vlasy-levně a taky jsem s nimi nadmíru spokojená. Mám je už delší dobu a pořád jsou hezké, prostě kvalitka :).

  • #519271
    M
    MakMak
    Účastník

    Ahoj, na to jsou perfektní clip in sety 🙂 Ty dělají dokonalý hustý účes 🙂 Sama je používám a opravdu mi pomáhají k tomu, aby moje vlasy vypadaly dokonale 🙂 Já svoje clipy kupuju z CLIP-IN-VLASY.eu – Clip in vlasy k prodloužení – 100% pravé lidské vlasy v REMY kvalitě. A tento shop mohu jedině doporučit. Jsou tam skvělí, se vším poradí a doručení rychlé 🙂

  • #519236
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost se zahuštěním vlasů doma? Poradíte prosím jak na to?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist