Vitalita, zdraví, mládí

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Vitalita, zdraví, mládí

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel  kvapik a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519832

    kvapik
    Účastník

    Nedám dopustit na medicinální houby. Užívám teď tuhle https://www.houbicky.eu/housenice-cinska-cordyceps-sinensis-120-kapsli/ a hodně mi to pomáhá. Mají tady ty houbičky opravdu kvalitní a speciálně zpracované tak, aby z nich tělo získalo to nejcennější.

  • #519821
    K
    Karkolka
    Účastník

    Já teď druhým měsícem užívám každý den chlorellu a ječmen. Buď se dají brát ve formě tabletek nebo jako prášek, který se přidá do kaše nebo smoothie. Na zelené potraviny mě navedla kolegyně v prácí, která si tam právě vždycky chlorellu nebo ječmen přidává do smoothie. Objednáváme obě z Green Ways, tam je mají kvalitní.

  • #519392
    D
    Dasinuska
    Účastník

    No já mám moc ráda věci z Kratomworldu. 🙂 Mají tam přírodní super doplňky. Co se vitality týče, tak tam toho mají více. Například co mám ozkoušené je NMN, Ashwagandhu,  moringu nebo třeba shilajit. Fungují skvěle, mám lepší imunitu, více energie, psychicky jsem taky víc v pohodě. Co se mládí týče, to poznám asi později. ::)

    • #519443
      l
      libenka789
      Účastník

      Moc děkuju za tip. O NMN a shilajitu jsem ještě neslyšela. O těch dalších jsem něco asi už zaslechla, ale vyzkoušené nemám tedy ani jedno. Na co přesně to pak tedy je a hlavně co to je? 🙂

      • #519521
        D
        Dasinuska
        Účastník

        NMN je molekula která zpomaluje stárnutí. Mají to tady moc hezky popsané https://kratomworld.cz/blogs/clanky/nmn-molekula-zpomalujici-starnuti. Jinak je ještě na výdrž, fyzickou kondici, chrání srdce, mozek atd. Shilajit je tam také, to je super na energii, obranyschopnost a další. 🙂

  • #519364
    e
    evcasl
    Účastník

    Já jsem hubla s Ketodiet a teď jsem si moc oblíbila jejich řadu Stay Fit, mají moc dobrá a vyvážená jídla.

    • #519461

      danina22
      Účastník

      Ketodiet je výborná dieta, nemohla jsem dlouho zhubnout a podařilo se mi to až s ní 🙂 navíc mají výbornou podporu a spoustu benefitů (jídelníček, kuchařka, členství v kalorických tabulkách, atd zdarma, slevy, dárky… 🙂

  • #519321
    t
    tamajra
    Účastník

    Já si oblíbila doplněk stravy od Wecare, zkoušela jsem různé, ale tento mi sedl. Má fajn chuť, takže se při jeho pití nešklebím 🙂 a jeho složení mi dává to co ve svém věku potřebuji – vitamíny, minerály, oligosacharidy, ceramidy, kolagenní peptidy a kyselinu hyaluronovou. Podporuje dobrou funkci těla  a udržuje v pokožce vše co je potřeba, aby působila pořád hezky.

  • #519220
    l
    libenka789
    Účastník

    Holky máte nějaký oblíbený doplněk stravy kromě klasického kolagenu, který vám dodá více energie, udrží vám vitalitu, nějakou obranyschopnost atd?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist