V čem nosit miminko?

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > V čem nosit miminko?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel h hancanov a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519385
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Taky hlasuju pro nosítko – sama už ho nějakou dobu mám a a syna v něm nosím často a líbí se mu v něm. Mám toto http://www.crystalbaby.cz/ergobaby-adapt-nositko-soft-flex-mesh-slate-blue

    • #520001
      h
      hancanov
      Účastník

      Já mám od nich taky to ergobaby adapt, kupovala jsem za super cenu a jsem s ním moc spokojená 🙂

  • #519277
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Ahoj, já jsem moc spokojená s nosítkem značky Ergobaby. Je pro miminka od narození, je bezpečné a moc pohodlné. Objednávala jsem ho na crystalbaby.cz.

  • #519174

    marciabrady
    Účastník

    <span style=“color: #454545; font-family: Roboto, sans-serif;“>Oligonucleotides (or oligos) are short, single-stranded DNA or RNA molecules. Oligos have a wide range of applications in biochemistry, biology, molecular diagnostics, genomics, and other molecular biology experiments. </span>

  • #519157
    K
    Kandina
    Účastník

    Maminky – poradíte – v čem nosit úplně malé miminko? S čím jste spokojené? Máte nosítko nebo šátek?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist