Účesy

Femina.cz > Fóra > Móda > Účesy

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel C Charlottka a poslední změna proběhla před 2 hodinami, 14 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520242
    C
    Charlottka
    Účastník

    Čauky, já jsem se pro clip iny právě rozhodla z toho důvodu, že nemám moc husté vlasy a je to super. Krásně tím dodám vlasům hustotu a i ta délka není k zahození 😀 Používám je hlavně na nějaké speciální příležitosti, když se chci fakt vyfiknout. Mám je od clipinhair, mají tam velkej výběr a co se týče té kvality, tak za mě to chce rozhodně pravý lidský vlasy.

  • #519629
    k
    kee1s0nt4en
    Účastník

    Zapletené účesy a účesy do poloviny nahoru jsou pro vás jako stvořené geometry dash wave . Nebo si můžete koupit velké krabí sponky, abyste si vlasy úhledně sepnuli dozadu.

  • #519484
    L
    Lilianna
    Účastník

    Ahojky holky, chci se zeptat… mám docela málo vlasů. No, na nějaký extra účesy to teda není. Říkala jsem si, že bych si koupila clip in, ty pásy. Nebo co myslíte? Pomůže to? Jak to řešíte vy? A poradíte, kde koupím kvalitní?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist