Svatba – svatební šaty

Femina.cz > Fóra > Móda > Svatba – svatební šaty

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel z zvonilka a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519985
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahojky, no, takto… Jako mohu ti napsat vlastní zkušenost 🙂 Doporučuji začít řešit svatební šaty ideálně 6–9 měsíců před svatbou. To ti dává dostatek času na prozkoumání různých stylů, vyzkoušení šatů v různých salonech a případné úpravy na míru 🙂 Pokud hledáš místo, kde ti poradí a upraví šaty přesně podle tvých představ, doporučuji salon https://www.saty-rosulkova.cz/. Mají krásný výběr šatů a hlavně jsou opravdu ochotní přizpůsobit šaty tak, aby ti dokonale seděly. Já jsem tam byla moc spokojená. Jo a taky mají teď výprodej svatebních šatů, kdy jsou ceny šatů za cenu půjčovného 🙂

  • #519938
    A
    Anka45
    Účastník

    Holky, mám dotaz ohledně plánování svatby… Kdy podle vás nebo vašich zkušeností je nejlepší začít řešit výběr šatů před svatbou? Jak dlouho předem jste začaly hledat ty pravé šaty a kdy je ideální si je rezervovat nebo koupit? Ráda bych se vyhnula zbytečnému stresu, takže budu moc vděčná za vaše rady a zkušenosti. Moc děkuji 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist