Snaha o miminko

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Snaha o miminko

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel J JaninkaVesi a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519669
    z
    zvonilka
    Účastník

    Ahoj, já jsem si k tomu samozřejmě hledala info, protože jsem tohle taky řešila… Obecně se prý doporučuje snažit se o miminko přirozenou cestou zhruba rok, pokud je ti do 35 let. Pokud je ti nad 35, bývá lepší začít uvažovat o konzultaci s lékařem už po šesti měsících. To jsem byla docela překvapená :-O Samozřejmě, pokud je nějaké podezření nebo zdravotní komplikace, neváhala bych a poradila se s odborníkem dřív. Já jsem žádné potíže nepociťovala a stejně se nám nedařilo. Ten rok jsme vydrželi, ale pak jsme se obrátili na odborníky. A jsem za to ráda. Také jsme byli na IVF klinice Zlín a jsem ráda za toto rozhodnutí. Jsou naprostí profíci a hlavně jsou moc milí a opravdu jim jde o to pomoci. Je to z nich poznat 🙂

    • #519906
      J
      JaninkaVesi
      Účastník

      Dívala jsem se, že na této klinice používají Embryo Glu… Je to tak? Tys ho podstoupila? V čem je lepší?

  • #519595

    deray lana
    Účastník

    Děkujeme za sdílení tohoto skvělého článku! Opravdu potřebuji tyto informace, jsou pro mě velmi užitečné! Přeji příjemné hraní  bou’s revenge.

  • #519516
    H
    Holina
    Účastník

    Holky, o této klinice jsem fakt našla hodně recenzí, maminky si je chválí a mají fakt velkou úspěšnost. Taky se domluvím s partnerem a objednáme se na konzultaci. My už jedno dítko máme, ale nedaří se druhé.

  • #519417
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Holky, moc děkuji za komentáře a doporučení na kliniku ve Zlíně. Už jsem to probírala s manželem a hned zítra se k nim objednáme na konzultaci.

  • #519386
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Sama kliniku http://www.ivf-zlin.cz doporučuji. Jsou tam opravdu skvělý lékaři, samé kapacity s dlouholetou praxí a ti fakt poradí a doporučí to nejlepší přímo pro Vás. Navíc je klinika moderní, v budově je dokonce wellness a mají širokou klientelu i ze zahraničí. Mě se u nich podařilo po IVF otěhotnět, takže šance, že pomůžou i Vám, je fakt velká.

  • #519306
    P
    Petran.
    Účastník

    Zdravím, my se bohužel snažili skoro 2 roky a pak nám bylo doporučeno se obrátit na reprodukční kliniku ve Zlíně. Vřele kliniku doporučím – mají to nejmodernější vybavení a hlavně skvělé lékaře, kteří mají dlouhou praxi, takže vědí, co dělají. Nám pomohli a za měsíc rodím zdravého syna, tak se moc těšíme.

  • #519274
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Dobrý večer, jdu si pro radu – jak dlouho se snažit o miminko než se obrátit na nějaké odborníky? Máte někdo prosím zkušenost?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist