Šetrná barva na vlasy

Femina.cz > Fóra > Krása > Šetrná barva na vlasy

Zvolené téma obsahuje celkem 10 odpovědí. Do diskuze (10 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel M MakMak a poslední změna proběhla před 3 týdny, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519853
    M
    MakMak
    Účastník

    Já mám teda perfektní zkušenost s touto barvou Korres Argan Oil permanentní barva na vlasy s arganovým olejem | notino.cz. Je z arganového oleje a je opravdu skvěle krycí 🙂 Já si kupuju jen tu a vlasy jsou díky ní opravdu perfektní.

  • #519801
    n
    nanna
    Účastník

    Koukněte na https://www.khadi.cz/ používám od nich rostlinné barvy na vlasy a perfektně kryjí a vla

    • #519835
      n
      nanna
      Účastník

      * a vlasy má teď krásně lesklé a pevné 🙂

  • #519643
    S
    Sstrakata
    Účastník

    Ahoj, máte některá zkušenost se značkou Apivita? Narazila jsem na ni na Notinu a zaujalo mě, že ty barvy na vlasy, co nabízí jsou bez amoniaku.

    • #519716
      D
      Danusina
      Účastník

      Ahojky, s jejich barvou zkušenost nemám, ale značku znám a používám. Konkrétně mám moc ráda ten jejich šampon Apivita Frequent Use Gentle Daily Shampoo. Používám ho denně, protože hodně sportuju, takže jsem chtěla něco šetrné k vlasům. Ale ta barva určitě bude taky super.

    • #519657
      b
      bibuska1504
      Účastník

      Čauky, Apivitu z Notina si už objednávám nějakou dobu. Zálaží jakou máš/chceš barvau. Já beru odstín 7.44 Blonde Intense Copper. Jsem s ní fakt spokojená. Vlasy jsou po nabarevení lesklé, nejsou zatížené a hlavně se tolik neničí.

  • #519513
    D
    Danka.m
    Účastník

    Holky, taky nakupuju na bellitia.cz a mají fakt super kosmetiku na vlasy i barvu. Barva je šetrná a má skvělé složení, takže vlasy neničí a pokožku nevysušuje ani nedráždí. Tady máte odkaz na jejich stránky http://www.bellitia.cz mrkněte a doporučuji vyzkoušet, budete nadšená.

  • #519473
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Holky, taky od nich barvu zkusím, četla jsem na ni i na ostatních diskuzích samé dobré recenze.

  • #519353
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Zdravím, doporučuji barvu na vlasy značky Sanotint – je na přírodní bázi, takže vlasy neničí a naopak je mám já osobně po této barvě krásnější a zdravější. Objednávám ji na bellitia.cz.

  • #519335

    cash harvey
    Účastník

    With online play, the fun of Super Mario 64 multiplies! Share the laughter, the challenges, and the victories with your friends.

  • #519328
    S
    Samnionka
    Účastník

    Ženský – dáte mi tip na šetrnější barvu na vlasy? Dost se mi teď vlasy zničily, barvím se často a dost vlasy žehlím a kulmuju.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist