Přírodní pleťová kosmetika

Femina.cz > Fóra > Krása > Přírodní pleťová kosmetika

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Karkolka a poslední změna proběhla před 2 dny, 4 hodinami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520278
    K
    Karkolka
    Účastník

    Já používám tento hydratační krém https://www.notino.cz/purity-vision/bio-hydro2-intenzivne-hydratacni-serum/. A všeobecně mám moc ráda tuto značku.

  • #520243
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, skvělé produkty má značka Urtekram. Mrkněte na milujubio.cz, objednávám ji od nich. Mají skvělou jak pleťovou kosmetiku, tak i kosmetiku na tělo a na vlasy. Navíc kosmetika na tělo je super i pro děti.

  • #520239
    A
    Alecca
    Účastník

    Jako značka ideál je všeobecně kosmetka pro děti, protože ta má vyšší kritéria kvality.Takže pokud byste chtěly něco takového třeba kvůli ekzémunebo nějakým zdravotním potížím, tak rozhodně bych šla do ní.

  • #520230
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahojky, já už roky používám Apivitu. Zkoušela jsem i jiné značky ale neseděly mi. Objednávám si ji z notina.

  • #520201

    Přírodní pleťová kosmetika má své kouzlo, a spousta lidí na ni přísahá kvůli šetrnosti a přirozeným ingrediencím. Z populárních značek, které se zaměřují na přírodní složení, bych doporučila například Weledu, Dr. Hauschka, nebo Nobilis Tilia. Každá z nich nabízí širokou škálu produktů pro různé typy pleti. Jaké produkty konkrétně hledáš? Hydratační krémy, čištění, nebo něco jiného?

    This post edited by dordle on September 13, 2024.

  • #520126
    E
    EvaJasan
    Účastník

    Ženský, co Vy a přírodní pleťová kosmetika? Máte některá zkušenost a doporučíte mi konkrétní značku?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist