Notino

Femina.cz > Fóra > Krása > Notino

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (8 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Deniska11 a poslední změna proběhla před 2 týdny, 6 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519922
    D
    Deniska11
    Účastník

    Ahoj nakupuji, nejčastěji arabské parfémy, barvu na vlasy, dekorativku, prostě ve velkém. Mám samé pozitivní zkušenosti, rychlé doručení, dárečky, skvělé ceny. 🙂 Je tam velký výběr sortimentu, kupuji i dárky pro muže tu.

  • #519228
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, já tu nakupuji často kosmetiku. Rychlé doručení, skvělé ceny, občas i nějaké dárečky, velmi velký výběr co se týče parfémů a jakékoliv kosmetiky ať už dekorativní a nebo pleťové. 🙂

  • #519222
    D
    Danusina
    Účastník

    Já mám jenom dobré zkušenosti. Kosmetiku už nenakupuju jinde. Navíc ji tam vždycky seženu za dobrou cenu a ten výběr je neskutečný. Doprava je vždy taky rychlá a zboží přijde hezky zabalené a nepoškozené.

    • #519370
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Já mám taky velmi pozitivní zkušenosti, oceňuji možnost vzorečků, skvělé ceny, velký výběr sortimentu.

      • #519718
        D
        Danusina
        Účastník

        Ahoj, ty vzorečky mi přijdou super. Využívám toho pokaždé, když objednávám něco nového. Už párkrát se mi stalo, že jsem se třeba netrefila do vůně, tak jsem díky tomu mohla zboží vrátit.

  • #518814
    z
    zralok.85
    Účastník

    No, za mě teta takto 🙂 Já mám s Notino velmi pozitivní zkušenosti. Jejich široký výběr kosmetiky a parfémů mě vždy překvapí a jejich ceny jsou často dostupné. Objednávky byly vždy dobře balené a dorazily včas. Mají také skvělý zákaznický servis, který mi v minulosti pomohl s různými dotazy a problémy. Celkově se mi s Notino nakupuje velmi dobře a ráda doporučuji jejich služby.

  • #518806
    k
    kotkope
    Účastník

    <span style=“color: #000000; font-size: 10pt; font-family: Montserrat, Arial; text-align: center;“ data-sheets-root=“1″ data-sheets-value=“{"1":2,"2":"Ahoj, já si notino nemůžu vynachválit. Kupuju tam parfémy pro sebe a pro přítele a pak vždycky hodně před Vánoci jako dárečky, protože nabízí krásné dárkové balení a nemusím pak parfém ani balit do vánočního papíru 🙂 Upřímně některé parfémy jsou v parfumerkách tak drahý, že nebýt notina, tak za ně tolik peněz nedám. A obecně tam nakupuji hodně i kosmetiku nebo doplňky stravy, všechno je tam za lepší ceny a nikdy jsem s nákupem neměla žádný problém. "}“ data-sheets-userformat=“{"2":15357,"3":{"1":0},"5":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"6":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"7":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"8":{"1":[{"1":2,"2":0,"5":{"1":2,"2":0}},{"1":0,"2":0,"3":3},{"1":1,"2":0,"4":1}]},"9":1,"10":2,"11":4,"12":0,"14":{"1":2,"2":0},"15":"Montserrat","16":10}“>Ahoj, já si notino nemůžu vynachválit. Kupuju tam parfémy pro sebe a pro přítele a pak vždycky hodně před Vánoci jako dárečky, protože nabízí krásné dárkové balení a nemusím pak parfém ani balit do vánočního papíru 🙂 Upřímně některé parfémy jsou v parfumerkách tak drahý, že nebýt notina, tak za ně tolik peněz nedám. A obecně tam nakupuji hodně i kosmetiku nebo doplňky stravy, všechno je tam za lepší ceny.</span>

  • #518374
    P
    Petran.
    Účastník

    Já mám s notinem jenom dobré zkušenosti, několikrát jsem využila i vzorek parfému (když jsem si nebyla jistá) a nebyl sebemenší problém.

  • #518371
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli nakupujete vůně na notinu? Pokud ano, můžete mi nějak blíž popsat vaše zkušenosti?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist