Nedaří se mi zhubnou

Femina.cz > Fóra > Sport > Nedaří se mi zhubnou

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (5 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m marianana a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519466
    e
    evcasl
    Účastník

    A co nějaká dieta? Můžete doporučit co vám zabralo?

  • #518589
    m
    michaela77
    Účastník

    Mně hodně motivují chytré hodinky. Pořídila jsem si takové perfektní https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-phoenix-hr–stribrne/ které můžu nosit úplně ke všemu a fakt mě baví sledovat si kolik jsem nachodila a měřím si běhání..opravdu se díky nim o hodně více hýbu a hned se to ukazuje i na váze 🙂

  • #518496
    A
    Andy2
    Účastník

    Tyjo no. Je blbý, že se výsledky nedostavujou, ale je třeba si uvědomit, že to není jen o cvičení, musíš trochu uzpůsobit i stravu atd. Pokud nepomůže ani to, asi bych doporučila navštívit nějakou odbornou poradnu, z vlastní zkušenosti mohu doporučit bezhladoveni.

  • #518487
    D
    Deniska11
    Účastník

    Čau, cvičím už nějaký půl rok, ale kila stále nechtějí jít dolů. Chodím do fitka, běhám… nevím co ještě přidat. Těšila jsem se jak budu na léto vypracovaná a ono nic. Nemáte nějaké doporučení co změnit?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist