Multifunkční hrnec

Femina.cz > Fóra > Vaření > Multifunkční hrnec

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (6 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel H Holina a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 2 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519518
    H
    Holina
    Účastník

    Holky, za mě je multifunkční hrnec skvělá věc, uděláte v něm pohodlně úplně všechno, v ničem jiném už ani nevařím. Mám tento od DOMO http://www.domo-elektro.cz/p/domo-do42707pp-multifunkcni-tlakovy-a-pomaly-hrnec-multifunkcni

  • #519289
    P
    Petran.
    Účastník

    Já jsem si ho nedávno objednala z domo-elektro.cz a velká spokojenost. Uvaříte v něm perfektně maso, rýží, ale i třeba zeleninu v páře. Je to rychlé a jednoduché, za mě je to super pomocník.

    • #519384
      K
      Kandina
      Účastník

      Holky, máte prosím ještě někdo s touto značkou zkušenost? Četla jsem celkem hodně dobrých recenzí a mají i tyčové vysavače a sušičku ovoce. Zrovna se zařizujeme, tak bych toho od nich koupila naráz víc.

  • #519231
    A
    Alecca
    Účastník

    Ahoj, já nedám dopustit na tescomu. Mám od nich multifunkční hrnec, tyčový mixér a xxx pánví a hrnců, je to fakt kvalita a většina z prvních „kousků“ mi drží už minimálně přes tři roky. 😀

    • #519309
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Přidávám se a naprosto souhlasím, jsou opravdu kvalitní, hlavně kuchyňské spotřebiče a pánve, hrnce, 🙂

  • #519169
    V
    Vendulka36
    Účastník

    Dobrý večer, máte prosím někdo doma multifunkční hrnec? Jaká značka se Vám osvědčila?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist