Motivace do cvičení

Femina.cz > Fóra > Sport > Motivace do cvičení

Zvolené téma obsahuje celkem 9 odpovědí. Do diskuze (9 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 6 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520025
    m
    michaela77
    Účastník

    Mě nejvíc motivuje hudba 🙂 když se mi někdy nechce zapnu si jí ještě před cvičením a je to 🙂 mám super bezdrátová sluchátka Carneo a někdy se musím cíleně nutit abych už cvičit přestala, s tou hudbou je to úžasný relax 🙂

  • #519465
    e
    evcasl
    Účastník

    Já bohužel nemám dost času na to abych cvičila tak že bych viděla nějaké výsledky. Potřebuju zhubnout a nedaří se mi…chtěla bych proto zkusit nějako dobrou dietu, poradíte?

  • #518824
    b
    bibi.ka
    Účastník

    Ahoj holky, neslyšela jste některá o DNA testech od Chromozoomu? Začínám nad nimi celkem vážně uvažovat, ale pořád se nějak nemůžu definitivně rozhodnout.

    • #518946
      D
      DanaTrvnita
      Účastník

      Ahoj, já jo. Za mě super investice do zdraví. Nechala jsem si dělat jejich základní DNA testy. Výsledky potom najdeš v hezké a přehledné aplikaci, vše na jednom místě. Navíc teď nabízí i vyšetření střevního mikrobiomu, tak nad tím začínám dost vážně uvažovat https://chromozoom.cz/mikrobiom/analyza/

      • #519820
        D
        Deniska11
        Účastník

        já o tom dost uvažuju prý se tam i zjistí jaký trenink a výživa je nejvhodněší

  • #518684
    D
    Deniska11
    Účastník

    Hele za mě bych zkusila jít prostě ven mezi lidi. Ideálně do fitka. Já jsem se potýkala s podobným problémem a pak jsem začala chodit do zone4you a najednou jsem se s nedostatkem motivace fakt nepotýkala.

    • #519918
      k
      kotkope
      Účastník

      Já si tam teď koupila i roční členství, abych měla právě tu motivaci a musela prostě chodit cvičit za každou cenu, když to mám zaplacené. Mají tam akci, že k tomu ročnímu členství dostane člověk 2 měsíce zdarma, takže super.

    • #518830
      K
      Karkolka
      Účastník

      Tam je to super, taky tam chodím!

  • #518673
    D
    Dasinuska
    Účastník

    začala jsem teď nedávno doma dost cvičit, ale docela mi chybí motivace. Nedokážu se kolikrát dokopat k tomu jít si zacvičit a nepřijde mi, že by se dostavovaly výsledky, co jsem si představovala. Máte na to nějaký recept?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist