Krabičková dieta – ano nebo ne

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Krabičková dieta – ano nebo ne

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 diskutující) se naposledy zapojil uživatel A Anka45 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519939
    A
    Anka45
    Účastník

    Ahoj, já jsem ji držela, ale teda bohužel… 🙁 Účinek, který jsem myslela, že nastane, tak bohužel 🙁 Prostě mi to nějak nesedlo. Ale co se mi osvědčilo, to je proteinová dieta. S tou jsem měla neskutečné výsledky 🙂 Držela jsem Ketodiet a to je dokonalá dieta. Hlavně chutná a k tomu zasytí 🙂 Já jsem s ní byla fakt spokojená. A pořád se vracím do jejich e-shopu 🙂

  • #519603

    Martínez Javier
    Účastník

    Play games for free when you can download and can play offline. You find games now and download for free at GuauMod.

  • #519524

    Lenka Lina
    Účastník

    <p class=“MsoNormal“ style=“margin-bottom: .0001pt; line-height: normal;“><span style=“font-size: 14pt; color: black; background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;“>Your writings stick out to me since the content is interesting and simple to understand. Even though I’ve read a lot of websites, I still like yours more. Your essay was interesting to read. I can understand the essay better now that I’ve read it carefully. In the future, I’d like to read more of your writing. Play game </span><span style=“color: #000000;“><span style=“font-size: 18.6667px;“>purble place online on my websites</span></span></p>

  • #519519
    A
    Andy2
    Účastník

    Ahoj, jaký máte názor na krabičkovou dietu? Opravdu díky ní zhubnu?? Má nějaké klady a zápory?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist