Kolagen

Femina.cz > Fóra > Krása > Kolagen

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel m michaela77 a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 6 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519966
    A
    Anka45
    Účastník

    Jako péče o pleť je základ 🙂 Hlavně musí být kvalitní 🙂 No, krom ale krémů a sér je potřeba také věnovat pozornost píči zevnitř. Na to jsou super kolageny. Jen je třeba vybrat správný, s dobrým a kvalitním složením. Já osobně třeba užívám kolagen ve formě drinku od kolagendrink a ten je naprosto dokonalý. Krásně se vstřebává a hlavně jsou vidět účinky 🙂

  • #519675
    A
    Alecca
    Účastník

    Kolagen je určitě dobrý nejen na pleť. 🙂 Pomáhá na vícero věcí a tělo si ho vždy vezme tam kde je potřeba, dobré je k němu užívat i elastin pro větší a lepší účinek. 🙂 Nejlepší je teda v čisté formě, nemíchaný, ten mají asi jen u N-Medical, takže ho beru tam a jsem moc spokojená. 🙂

    • #519810
      S
      Stellinka22
      Účastník

      Po jak dlouhé době ti to začalo účinkovat? Celkově i na ty klouby i na tu pleť?

      • #519949
        A
        Alecca
        Účastník

        Hele na klouby vcelku rychle. Cca po měsíci jsem začala vnímat účinek na klouby a na té pokožce se to objevuje později. Nejdříve si tělo bere tam kam potřebuje nejvíce. Beru tyhle https://shop.n-medical.cz/home/321-hyaluron-n-medical-100-cista-kyselina-hyaluronova-v-tobolkach-60-8594190490168.html ale mají i kapky. Mě se lépe užívají tobolky.

  • #519472
    M
    MájinkaS
    Účastník

    Taky užívání kolagenu doporučím, jednoznačně – užívám Orcacollagen! Po třicítce (ale i dřív) by ho měla užívat každá žena, protože tělo s věkem kolagen ztrácí a na pleti je to bohužel znát. Sama užívám kolagen už třetí rok a těch bonusů se už nehodlám nikdy vzdát – pleť je vypnutá, hydratovaná, prostě krásnější. Navíc mám i pevnější nehty, lepší vlasy a nebolí mě klouby.

    • #519528
      H
      Holina
      Účastník

      Holky, tohle všechno můžu podepsat – Orcacollagen je vážně skvělý! Sama ho užívám skoro půl roku a jak píšete – na pleť, ale i vlasy, nehty a klouby skvěle působí. Navíc, pokud si u nich zřídíte členství dostanete se na nejnižší cenu na trhu za kolagen a máte i další výhody, projděte si to a uvidíte http://www.orcacollagen.cz/membership

  • #519420
    M
    Misanecek
    Účastník

    Za mě je kolagen skvělý doplněk stravy. Je naprosto všestranný 🙂 Je na výborný na klouby, ale i na pleť, vlasy a nehty. Já osobně užívám drink, ten se mi užívá nejlépe 🙂 Kupuju si kolagen od ABSORB COLLAGEN hydrolyzovaný lipozomální třísložkový kolagen z volně žijících ryb 30 sáčků – KolagenDrink.cz a jsme s ním moc spokojená 🙂

  • #519387
    M
    Miluška Nová
    Účastník

    Já ho užívám už skoro rok a teda výsledky jsou skvělé. Nejenom, že mám vyhlazenější pleť, ale taky je hydratovanější a šťavnatější, prostě jako zamlada 🙂

  • #519347
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Za mě nic moc, to už je účinnější kvalitní kosmetika, alespoň z mojí zkušenosti.

  • #519307
    P
    Petran.
    Účastník

    Zdravím, ženský – jaký máte názor na kolagen? Užíváte ho některá a vidíte na sobě nějaké výsledky?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist