Jak na vrásky?

Femina.cz > Fóra > Krása > Jak na vrásky?

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (14 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel K Karkolka a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519968
    A
    Anka45
    Účastník

    No, já osobně si myslím, že na vrásky je prostě nejlepší posílení elasticity a hydratace. Tady na to je nejlepší kolagen. Já osobně ho užívám a na pleti je to opravdu vidět 🙂 Osobně jsem si zvolila velmi kvalitní kolagen. Vybrala jsem si kolagen, který je ve formě drinku 🙂 Ten se krásně užívá a dokonale se vstřebává. Jo a má moc příjemnou chuť. Mám tuto kůru https://www.kolagendrink.cz/ 🙂

  • #519348
    b
    barcca
    Účastník

    Nedám dopustit na českou kosmetiku Iuvenio, používá ji i moje maminka a obě jsme vyloženě omládly, říká nám to i okolí 🙂

    • #520070
      K
      Karkolka
      Účastník

      Já s tchýní používáme iuvenio, máme o dost hezčí pleť, vysloveně září a je to fakt strašně vše příjemné na pleti.

    • #519414
      b
      bertikber
      Účastník

      To zní super, co bys od nich doporučila na pleť se sklony k ucpávání pórů?

  • #519225
    A
    Andy2
    Účastník

    Máte prosím nějaké doporučení na kosmetiku pro 50 plus?

  • #518945
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Mě dost pomohlo užívání Kolagenu – od kolagendrinku. Hovězí mám na klouby + pak mám rybí na vlasy, pleť a její zhydratování a na zpevnění nehtů. Další benefit je i to že nejsem vůbec unavená. :))

    • #519419
      M
      Misanecek
      Účastník

      Tento kolagen je senzační. Já jsem ho teda objevila nedávno 🙂 Užívám ho pár týdnů a musím říct, že výsledky jsou už viditelné. Jsem nadšená 🙂 Já ho tedy mohu jedině doporučit 🙂

  • #518941
    A
    AndyBrandy
    Účastník

    Čauky 🙂 Můžu doporučit toto https://www.notino.cz/bioliq/45-zpevnujici-krem-na-hluboke-vrasky-kolem-oci-a-rtu/ Z mojí zkušenost fakt dobře vyhlazuje vrásky v okolí očí a rtů. Přijde mi, že po můj obličej teď působí mnohem míň unaveně. Jen musíš mít trochu trpělivost, ten efekt nepřijde hned druhej den. Ale za mě super .

  • #518596
    S
    SarkaKiska
    Účastník

    Já hledám kosmetiku, která bude vhodná na citlivou pleť dokáže ji viditelně zpevnit a vyhladit. Objevili jste takovou?

    • #518922
      m
      michaela77
      Účastník

      Skvělá je česká veganská kosmetika Iuvenio. Já měla problém hlavně s vrásky okolo oční a perfektní je jejich nový oční krém https://www.iuvenio.com/look/ ale všechno mi od nich moc vyhovuje od čistění pleti po hydrataci.

      • #520035
        S
        SarkaKiska
        Účastník

        Moc díky za radu, už ji používám a jsem nadšená, mají i perfektní spf krém s přírodním složením to je za mě zatím top produkt 🙂

  • #518573
    H
    Hanička45
    Účastník

    Tady máte odkaz přímo na jejich stránky http://www.orcacollagen.cz/membership Tam si přímo zřídíte členství a kolagen objednáte.

  • #518522
    S
    Simonita
    Účastník

    Holky, díky za doporučení! Kolagen bych zkusila, nejlépe prosím ještě o doporučení, kde ho objednat a kde si zřídit to členství.

  • #518501
    K
    Klára29
    Účastník

    Holky, to je fakt – sama beru stejný kolagen roky a nedám na něj dopustit. Pokud chcete zastavit tvorbu nových vrásek, zmírnit ty stávající a potřebujete hydratovat pleť, je to ideální volba. Samozřejmě přináší i další benefity – na vlasy, na nehty, na klouby … Je toho prostě hodně 🙂

  • #518472
    H
    Hanička45
    Účastník

    Zdravím, mě na vrásky skvěle zafungoval kolagen. Chce to ale vybírat důkladně, aby byl účinný a nejlépe nabitý i dalšími účinnými látkami (kyselina hyaluronová, Zinek, Biotin …). Sama jsem jich pár vyzkoušela a nejlepší je Orcacollagen. Účinky na sobě vidíte hodně brzoa hlavně je chuťově skvělý a díky jejich členství se dostanete na nejlepší cenu za kolagen na trhu.

  • #518451
    j
    joshuadaniel034
    Účastník

    Can you recommend any specific skincare products that target wrinkles and contain retinol or hyaluronic acid? uno online asks.

  • #518450
    S
    Simonita
    Účastník

    Dobrý večer, holky – jak bojujete s vráskama? Mě se celkem prohloubily vrásky kolem očí a kolem rtů a přemýšlím, co s tím?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist