darování vajíček

Femina.cz > Fóra > Rodina a děti > darování vajíček

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 diskutující) se naposledy zapojil uživatel K Kleer a poslední změna proběhla před 1 měsícem, 3 týdny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519260
    K
    Kleer
    Účastník

    Ahoj, budu mluvit upřímně. Byla jsem darovat vajíčka dost mladá a v té době pro mě ty peníze byly hlavní motivací ty peníze. Dneska ale, když už jsem starší a mám svou vlastní rodinu, tak se na to dívám úplně jinak a jsem moc ráda, že jsem do toho šla a snad někomu pomohla. Přijde mi, že se v dnešní době roztrhl pytel s těmi problémy s otěhotněním, mám kolem sebe víc kamarádek, kterým se nedaří, takže vidím, jak jsou z toho nešťastné 🙁 V takových chvílích si na to vždycky vzpomenu a představuju si, že jsem někomu pomohla a mám z toho dobrý pocit 🙂 Kdyby tě zajímalo víc, spíš nějaké praktické věci kolem toho, tak se podívej sem https://www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek. Na této klinice jsem tenkrát byla já a cítila jsem se tam moc příjemně, všechno to proběhlo v pohodě, nijak to nebolelo, neměla jsem žádné komplikace. Dneska už jsou naprostou špičkou ve svém oboru a ve srovnání s ostatními klinikami mají ten kompenzační program moc fajn, dávají teď za darování 33 000 Kč.

  • #519050
    D
    Deniska11
    Účastník

    Ahoj, zajímalo by mě, co vás vedlo k tomu jít darovat vajíčka, co byl ten impulz? Finanční kompenzace nebo pro to vás mělo hluší význam?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist