Dárek pro kuchaře

Femina.cz > Fóra > Vaření > Dárek pro kuchaře

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (7 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel j juliebaborska a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 2 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519087
    A
    Andy2
    Účastník

    Jojo s Tescomou jsme doma taky spokojení, máme od nich pánve, nože, hrnce a i tyčový mixér a je to fakt kvalita, drží to krásné několik let.

    • #519864
      z
      zvonilka
      Účastník

      Já mám od této značky docela dost věcí. Teď jsem si od nich koupila nože v bloku a jsem nadšená 🙂

  • #519085
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Zkus mrknout na lussk, je to česká rodinná firma, mají tam luxusní špekové koření, medy, hořčice a  mají tam i přímo sady.  Já ráda vařím a  jejich koření je topka.

    • #519232
      A
      Alecca
      Účastník

      Souhlasím s lussk. Já kupovala několik typů koření, medů, zkoušela jsem i jejich škvarky a je to poctivá, česká firma. Takové koření v obyčejném obchodě neseženete, je to pecka.

      • #519361
        A
        Andy2
        Účastník

        Holky na základě Vašeho tipu tady v diskuzi jsem zkusila objednat špekové koření, grilovací a tedaaa! Nestačím koukat, je fakt výborné, hlavně to špekové. :)))

  • #519072
    D
    Danusina
    Účastník

    My kupovali tuhle sadu taťkovi – https://www.tescoma.cz/sada-nadobi-president-stone-8-dilu.  Je nadšený, nepřipaluje se, není potřeba tam dávat hodně oleje, je to fakt kvalitní.

    • #520003
      j
      juliebaborska
      Účastník

      Tuhle sadu máme doma taky, mám ji už dva roky určitě a je super, kvalitní. Koupila jsem ji i mamči k narozeninám, ještě s tyčovým mixérem od stejné značky a ta je tedy taky nadšená. 🙂

  • #519070
    D
    Deniska11
    Účastník

    Ahoj jaký dárek by jste koupili pro někoho kdo velmi rád vaří?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist