Compostela

Femina.cz > Fóra > Cestování > Compostela

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  dromond melody a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520086

    dromond melody
    Účastník

    @geometry dash online Můžete se podělit o nějaké užitečné tipy, když přijedete do této destinace?

  • #519668
    D
    Danusina
    Účastník

    Hezkou neděli 🙂 Já jsem pouť do Compostely šla v září 2019. První věc co bych rozhodně doporučila, tak časově mít spíš rezervu. Neznám nikoho, kdo to ušel za počet dnů, které se před tím naplánoval. Takže rezerva je rezerva. Jinak co se ti určitě bude hodit, tak trekingové hole, protože ty ti opravdu ušetří neskutečně hodně síly. Počítej s tím, že hlavně první dny budou náročný. Až se dostanete do tempa, tak to už nějak půjde. Jinak základní výbavu do lékárničky, hlavně náplasti, nějakou mast na nohy. Nevím jak plánujete spát, ale na cestě je mnoho ubytek. Stanovat se taky dá. Co se týče batohu, tak bych brala nějakou střední velikost. Ona není sranda, to mít pořád na zádech. Klidně můžu doporučit, ten co jsem měla já, pokud chceš.

    • #519677
      b
      bibuska1504
      Účastník

      Ahoj Dančo, no vidíš trekingové hůlky jsem úplně opomenula. Za doporučení toho batohu budu jen a jen ráda 🙂

      • #519727
        D
        Danusina
        Účastník

        Hezký večer 🙂 tedy posílám ten co jsem měla: Thule Landmark batoh 70L pro ženy TLPF170 – tmavě červený – nejkufry.cz Chvilku mi trvalo ho dohledat, tak se omlouvám za prodlevu. Batoh mi naprosto vyhovoval, tehdy jsem si ho pořídila přímo na pouť. Používám ho dodnes, takže vidíte že přežil 😀 Jinak batoh má spoustu vychytávek. Hlavně užitečné pro vás budou určitě různé příhrady. Má to speciální bezpečnostní kapsičku i na peníze a doklady.

  • #519656
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj holky, na konci srpna se chystáme se ségrou na cetu do Compostely. Plánujeme vyrazit severní cestou ze Saint-Jean. Postupně ladíme výbavu. Máte někdo nějakou zkušnost? Zajímalo by mě hlavně co si vzít s sebou a co nechat doma. Vůbec nevím jaký je ideální batoh na takovou cestu. Jak moc velkej. Přece jenom nás bude čekat minimálně 15 dní cesty. Budu ráda za všechny postřehy a rady 🙂

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist