Cestovní lékárnička

Femina.cz > Fóra > Cestování > Cestovní lékárnička

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Frubber a poslední změna proběhla před 3 týdny, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519812

    Frubber
    Účastník

    Utilizing MasterPapers https://www.masterpapers.com/for my English paper writing requirements has been a revelation! Their service stands out for its impeccable attention to detail, consistently delivering content of the highest quality.

  • #518962
    z
    zvonilka
    Účastník

    Zdravím, já s rodinou hodně cestuji, ať už po Česku nebo do zahraničí, a samozřejmě všechny sbalit a připravit na cestu vždycky zůstane na mě 😀 Takže mít v pohotovosti lékárničku na cesty je pro mě nutnost, i proto, že máme dvě malé děti. Občas do ní mrknu, zjistím stav a doplním, co je potřeba. Určitě s sebou vždy beru základní léky pro všechny případy, takže paralen, něco na bolest, bolest v krku, kapky do nosu, probiotika, náplasti, obvaz, dezinfekci, nějaké černé uhlí, endiaron, mám i plonkovní antibiotika, ty teda nikde nekoupíte, ale je dobré si je sehnat od doktorky, obzvlášť, pokud cestujete do zahraničí, mám tam i teploměr, léky na alergii, kapky do očí a samozřejmě pokud berete pravidelně nějaké léky, tak dostatečnou zásobu těchto léků. Z kosmetiky pak určitě repelent, krémy na opalování, něco na spálení od sluníčka, manikúru, případně aspoň nějaké nůžtičky. Když doplňuju zásoby, tak objednávám na Notinu, kde mají právě jak ty léky, tak kosmetiku, je to všechno na jednom místě a nemusím obíhat drogerie a lékárny. Mám toho vždycky hodně, protože vše musím mít ve verzi pro dospělé i pro děti, takže naše cestovní lékarnička je spíš lékařský kufr 😀 a určitě tam seženete i nějakou pěknou taštičku.

  • #518851
    k
    kotkope
    Účastník

    Dobrý den, už se nemůžu dočkat letní dovolené a začínám pomalu shánět, co všechno budu potřebovat s sebou. Zjistila jsem, že nemám vůbec žádnou lékárničku na cesty, kterou bych měla vždy nachystanou po ruce, když někam jedu, takže jsem se rozhodla, že si nějakou musím „založit“. Co všechno si berete do cestovní lékárničky? Nechci na nic zapomenout a chci být připravená na vše :-). A máte nějaký tip, kde bych všechny potřebné věci, včetně nějaké pěkné taštičky, mohla pokoupit najednou? Nejlépe nějaký eshop, kde si všechno v klidu vyberu.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist