Cestování s dětmi

Femina.cz > Fóra > Cestování > Cestování s dětmi

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel D Danusina a poslední změna proběhla před 6 hodinami, 21 minutami.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519763
    P
    Petran.
    Účastník

    Dobrý večer, děkuji vám moc za odpovědi holky. A kde se dá sehnat nějaký kvalitní dětský kufr?  Kde jste kupovaly?

    • #520227
      D
      Danusina
      Účastník

      My jsem kupovali pro naši malou na nejkufry.cz. Mají tam fakt velký výběr celkově i pro dospěláky 🙂 Hlavně tam jsou různý vzory pro děti, řekla bych určitě víc než v kamenkách.

  • #519728
    D
    Danusina
    Účastník

    Hezký večer, já jsem přesvědčená o tom, že dětské kufry jsou fajn. Od mala už naučíte prcky si pěkně balit svoje 🙂

  • #519694
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj, když byli hodně malé tak jsem jim balila věci k sobě nebo spíš k manželovi do kufru 😀 Hlavně jsem teda spíš nikam moc nejezdili, mám dvojčata, takže to bylo fakt náročný. Teď už chodí do 3. třídy, takže mají vlastní.

  • #519679
    P
    Petran.
    Účastník

    Dobré odpoledne, měla bych na tebe otázku. Jak cestujete s dětmi? Mají vaše děti vlastní kufry?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist