Celulitida

Femina.cz > Fóra > Krása > Celulitida

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (11 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel D Dasinuska a poslední změna proběhla před 2 týdny, 3 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #519911
    D
    Dasinuska
    Účastník

    Já bych zkusila masáže nebo lymfodrenáž, ta napomáhá odtoku lymfy a škodlivin z těla a taky zlepšuje prokrvení a zmírňuje celulitidu https://www.lymfodrenaz.cz/

  • #519902
    b
    bibuska1504
    Účastník

    mně pomáhají pravidelné masáže, pitný režim a jídelníček..ted se mi podařilo dát dolů 12 kg díky poradci přes bezhladoveni.cz a jsem nadšená, díky změně stravování mám lepší plet a je bez akne 🙂 šlo o pár změn a výsledky jsou užasne

  • #519896
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj,nevíte, jak efektivně zhubnout? Vždycky něco málo zhubnu, ale za chvlku, to mám zase zpátky…

    • #519920
      D
      Deniska11
      Účastník

      Já držela dost diet, přerušovaný půst, kalorický deficit a nic nepomohlo. Až s Ketofit jsem konečně zhubla, nemám žádný jojo efekt a hlavně – mám energii, nepadají mi vlasy, nelámou se nehty a neskutečně mi to chutná. 🙂

      • #519978
        D
        Dasinuska
        Účastník

        Souhlasím, nejradši mám jejich ochucené koktejly, je to rychlovka a chuťově moc dobré. 🙂

  • #519854
    M
    MakMak
    Účastník

    Mně teda pomohly na celulitidu tyto kapsle Collistar Attivi Puri Anticellulite Caffeine+Escin kofeinové kapsle proti celulitidě | notino.cz. Ty jsou dokonalé a hlavně opravdu na tu celulitidu zabírají. Jo, ale teda… K tomu jsem zvýšila pitný režim 🙂 A prostě dokonalá kombinace 🙂

  • #519471
    j
    jancajanicka
    Účastník

    Mně zmizela po tom co jsem zhubla. Zhubla jsem 16 kilo s Ketodiet, koukněte na jejich stránky https://www.ketodiet.cz/. Moc jí doporučuju, nejenže je účinná ale mají i skvělou podporu a spoustu výhod pro klienty.

    • #519489

      danina22
      Účastník

      Ketodiet je opravdu dobrá. Zkusila jsem toho hodně, ale tahle je nej – je perfektně vyvážená, chutná a hubla jsem přesně to co jsem potřebovala a snažila jsem se i hýbat takže mě celulitida taky zmizela…

      • #519826
        K
        Karkolka
        Účastník

        A nemáte náhodou zkušenost s  hubnutím s bezhladoveni.cz?

        • #519834

          kvapik
          Účastník

          Já jsem toho zkusila hodně a musím se přidat k super zkušenosti s KetoDiet. Za mě je naprosto bezkonkurenční, jak dieta tak celý jejich přístup k zákazníkovi.

  • #519288
    b
    bibuska1504
    Účastník

    Ahoj Julčo, já používám tenhle bahenní zábal Guam Cellulite bahenní zábal proti celulitidě | notino.cz. Mám teď mnohem hladší a vypnutější kůži na stehnech. Taky mi přijde, že mi to pomohlo na takový to zvrásnění nad kolenem.

  • #519272
    A
    Andy2
    Účastník

    Zdravím, já dost trpěla na celulitidu, už jsem nevěděla co s ní, nic nepomáhalo. Narazila jsem na tuhle stránku – https://www.lymfodrenaz.cz/. a objednala se, začala jsem pravidelně docházet na lymfatické masáže a světe div se, celulitida zmizela. Nemusíš se bát je to bezbolestné.

  • #519257
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Ahoj, pomáhá vám něco osvědčeného na celulitidu? Cvičím dost, piju vodu a nemůžu se jí zbavit. Děkuji za zkušenosti.

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist