Aniball cvičení

Femina.cz > Fóra > Zdraví > Aniball cvičení

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 diskutující) se naposledy zapojil uživatel  Sten Lena a poslední změna proběhla před 1 týdnem, 5 dny.

  • Autor
    Příspěvky
  • #520084

    Sten Lena
    Účastník

    <div class=“flex-shrink-0 flex flex-col relative items-end“></div>
    <div class=“group/conversation-turn relative flex w-full min-w-0 flex-col agent-turn“>
    <div class=“flex-col gap-1 md:gap-3″>
    <div class=“flex max-w-full flex-col flex-grow“>
    <div class=“min-h-[20px] text-message flex w-full flex-col items-end gap-2 break-words [.text-message+&]:mt-5 overflow-x-auto whitespace-normal“ dir=“auto“ data-message-author-role=“assistant“ data-message-id=“af54253d-f05c-486e-a543-71e373f4e47b“>
    <div class=“flex w-full flex-col gap-1 empty:hidden first:pt-[3px]“>
    <div class=“markdown prose w-full break-words dark:prose-invert light“>

    To zní, jako bys popisovala zkušenost s nějakou pomůckou slope game nebo cvičebním nástrojem, pravděpodobně určeným k posílení pánevního dna nebo přípravě na porod.

    </div>
    </div>
    </div>
    </div>
    </div>
    </div>

  • #519917
    j
    juliebaborska
    Účastník

    Mně ho doporučila kamarádka, co má o něco starší mimi, než já, takže ho vyzkoušela dřív a porod taky. Chvilku mi trvalo, než jsem se s ním sžila a cvičení mi nebylo nepřijemné. Zezačátku mi dost vypadával, protože jsem byla stažená. Bylo to tím, že jsem se na cvičení hodně soustředila, zapomínala tím pádem dýchat a mimovolně stahovala svěrače. Pomohla mi jejich online poradna a potom už to šlo jako po másle. Nedám na něj dopustit.

  • #519883
    P
    Petran.
    Účastník

    Ahoj, pořídila jste si tu některá Aniball a cvičíte s ním?

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist